DJI_0092
DJI_0092
previous arrow
next arrow

Vår personal

Läs om vår trevliga personal!

Viktoria Dahl

Viktoria Dahl

Vice VD

viktoria@sarohus.se

Alexandra Rohr

Alexandra Rohr

Hotellchef

alexandra@sarohus.se

Micael Karlsson

Micael Karlsson

Restaurangchef

micael@sarohus.se

Michel du Riez

Michel du Riez

Kökschef

michel@sarohus.se

Johanna-Louise Hall

Johanna-Louise Hall

Marknadsansvarig

johanna-louise@sarohus.se

Pontus Johansson

Pontus Johansson

Spaansvarig

pontus@sarohus.se

Ingemar Karlsson

Ingemar Karlsson

Fastighetsskötare

ingemar@sarohus.se

Patrik Olsson

Patrik Olsson

Fastighetsskötare

patrik@sarohus.se

Katarina Östgård

Katarina Östgård

Reception

mail@sarohus.se

Christina Svahn

Christina Svahn

Reception

mail@sarohus.se

Ann-Marie Blom

Ann-Marie Blom

Reception

mail@sarohus.se

Anna-Karin Veida

Anna-Karin Veida

Reception

mail@sarohus.se

Cecilia Holmström

Cecilia Holmström

Reception

mail@sarohus.se

Jannica Dahlberg

Jannica Dahlberg

Reception

mail@sarohus.se

Anna Jakobsson

Anna Jakobsson

Reception

mail@sarohus.se

Marie Åsberg

Marie Åsberg

Husfru

husfru@sarohus.se

Eva Johansson

Eva Johansson

Husfru

husfru@sarohus.se

Sophie Jernberg

Sophie Jernberg

Husfru

husfru@sarohus.se

KONTAKT

SÄRÖHUS, Säröhusvägen 12
429 43 Särö
Telefon: 031-93 60 90
Fax: 031-93 61 85
E-mail: mail@sarohus.se

NYHETSBREV

För aktuella erbjudanden och nyheter så kan du välja att registrera din e-mailadress nedan!

Din e-mailadress sparas i vårt marknadsföringsverktyg för e-postutskick. Du kan avregistrera dig via en avregistreringslänk om så önskas.

Sommarrabatt 20%
Passa på att boka 4-7 dagar vid havet i sommar. Vi erbjuder 20% rabatt om bokningen genomförs innan den 9 maj. Gäller ankomst mellan 10 juni – 15 augusti.
Växelbyte
Idag den 25 mars byter vi växel i receptionen och kan inte ta emot samtal. Maila gärna oss på mail@sarohus.se under tiden så hjälper vi Er den vägen. Med vänlig hälsning Receptionen